W dniach 13-15 czerwca w Madrycie odbyły się Międzynarodowe Targi Urbanistyki I Ochrony Środowiska TECMA, w ramach których zorganizowano FORUM OCHRONY ŚRODOWISKA I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU FSMS 2018.

Według organizatorów liczba uczestników tegorocznych targów wyniosła niemal 11 tys. – 6% z nich przyjechało z zagranicy, z 51 różnych krajów. Liczba uczestników tego ogromnego wydarzenia wzrosła zatem o 4,7% w porównaniu z jego poprzednią edycją z 2016 r.

Na targach TECMA 2018 firma CONTENUR przedstawiła swoją nową markę CIRCLE®, podkreślając swoje silne zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska. Cała koncepcja stoiska CONTENUR opierała się na trzech filarach: gospodarce o obiegu zamkniętym, zrównoważonym rozwoju i innowacyjności.

Zajmujące 210 m2 stoisko CONTENUR przyciągało uwagę dzięki innowacyjnemu wzornictwu oraz prezentacjom strategicznych produktów, takich jak nowy pojemnik 2200F z bocznym załadunkiem i zamkiem EMZ zaprogramowanym do automatycznego przesyłania danych za pośrednictwem systemu GPRS oraz nowy pojemnik dwustronnego ładowania 2Side System® z ogranicznikiem objętości. W obrębie stoiska wykorzystano także urządzenia elektroniczne i cyfrowe, aby zapewnić gościom szerszy dostęp do informacji o produktach prezentowanych na madryckich targach.

Stoisko zostało tak zaprojektowane, aby ułatwić bezpośrednie interakcje przedstawicieli CONTENUR z gośćmi targów — specjalnie wydzielona strefa „towarzyska” była chętnie odwiedzana przez wszystkich klientów