CONTENUR, wiodąca firma w branży zintegrowanych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi w miastach, dostarczyła 3600 pojemników na odpady medyczne w stanie Negeri Sembilan (Malezja), składających się z 3500 jednostek o pojemności 240 litrów i 100 jednostek 660 – litrowych.

Firma, której dostarczono pojemniki na odpady, jest liderem w zakresie zarządzania odpadami medycznymi i niebezpiecznymi na Półwyspie Malezyjskim i prowadzi działalność w takich miastach jak Kuala Lumpur, Seremban, Ipoh i Johor Bahru.

Obecnie firma CONTENUR zajmuje przodującą pozycję w branży magazynowania odpadów komunalnych na terenie Hiszpanii i Portugalii. Posiada oddziały w Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Brazylii, Kolumbii, Maroku, Singapurze, Republice Czeskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich i prowadzi działalność w ponad 53 krajach.

Na przestrzeni ostatnich lat firma CONTENUR stała się trzecią najistotniejszą firmą europejską w swoim sektorze i rozpoczęła działalność w krajach Ameryki Łacińskiej i Afryki, kontynuując swój proces umiędzynarodowienia poprzez wkroczenie na rynek Azji i Pacyfiku.