WIZJA I WARTOŚCI FIRMY CONTENUR

Filozofia, pozycjonowanie i perspektywy na przyszłość

MISJA: Projektowanie, wytwarzanie oraz wprowadzanie do użytku wraz z zapewnieniem wieloletniej funkcjonalności pojemników do segregacji odpadów komunalnych, które poprawiają jakość życia i wygląd miast.

W związku z powyższym, przedsiębiorstwu przyświeca następująca filozofia:

“Międzynarodowe przedsiębiorstwo, lider rynkowy na wszystkich obszarach działania, wspierający partnerów handlowych i motywujący swoich pracowników.”

Filozofia CONTENUR opiera się na sześciu wartościach stanowiących wiążące zobowiązania przedsiębiorstwa:

Ekspertyza

CONTENUR opiera przyszły rozwój firmy na ekspertyzie technicznej i profesjonalizmie swojego zespołu oraz na ponad 30-letnim doświadczeniu na rynku.

Solidność i niezawodność

Produkty i rozwiązania tworzone przez CONTENUR charakteryzuje przede wszystkim solidność, niezawodność, jakość i gwarancja, a ponadto trwałość i elastyczność rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb danego klienta.

Wkomponowanie w krajobraz miejski

CONTENUR pragnie, by jego produkty były wkomponowane w estetykę miasta – to rozwiązania zaprojektowane z myślą o dostosowaniu do miejskiego krajobrazu, popularyzowania idei recyklingu i wspierania ochrony środowiska.

Innowacyjność

Innowacja jest jednym z kluczowych elementów rozwoju CONTENUR. Stanowi ona punkt odniesienia dla tworzenia procesów, usług i produktów w firmowym dziale ds. badań i rozwoju, który dostarcza nowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.

Kompleksowe rozwiązania

CONTENUR jest ekspertem w całym łańcuchu rozwiązań w zakresie systemów pojemników, zbiórki odpadów i obsługi po sprzedaży. Oferuje globalne, innowacyjne rozwiązania wysokiej jakości, odpowiadające potrzebom klientów i znakomicie wkomponowane w miejski krajobraz.

Rozwój międzynarodowy

CONTENUR opiera swój rozwój po części na ekspansji na nowe rynki oraz na zarządzaniu procesami instalacji systemów pojemników w innych krajach.