Nowe podziemne pojemniki w Bremie (Niemcy)

Nowe podziemne pojemniki w Bremie (Niemcy) Nowe podziemne pojemniki w Bremie (Niemcy) Nowe podziemne pojemniki w Bremie (Niemcy)

Największy deweloper nieruchomości w kraju związkowym Brema, GEWOBA AG, zdecydował się na instalację podziemnych pojemników CONTENUR w nowej dzielnicy mieszkalno-handlowej, którą wybudował.   

Wybrano system przewidziany do współpracy z pojemnikami czterokołowymi, ponieważ można go dostosować do każdego środowiska miejskiego, co prowadzi do stworzenia czystszych i bardziej dostępnych dla mieszkańców stref. Podziemny system mieści 2 lub 4 pojemniki o pojemności do 1100 litrów.

Klient wybrał model kiosku wrzutowego o nazwie Kheops, który został wykonany w różnych kolorach frakcji. Jest on przeznaczony do recyklingu odpadów resztkowych, papieru oraz metali i tworzyw sztucznych. Co więcej, wszystkie otwory są wyposażone w elektroniczny system zamykania, który ogranicza dostęp wyłącznie do osób ze wskazanego obszaru mieszkalno-handlowego.

Kheops jest wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewnia jego odporność na korozję oraz znaczną trwałość. Dzięki swoim wymiarom nie zajmuje dużo przestrzeni i został zaprojektowany tak, aby idealnie wkomponować się w każde otoczenie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego systemu